Het multifunctionele hart van Oldemarkt

Wedstrijdschema

Het schema voor: 2016-2017

Datum Tijd Team A Team B Uitslag Opm
15-09-201621:00CRVCaro-Line/Jahaff
3 - 13
15-09-201620:15Olde VesteZamboni
15 - 3
15-09-201619:30DVEMFrieseweg
8 - 4
22-09-201621:00De Torpedo'sStoomfiets
3 - 3
22-09-201620:15K.P. UnitedPUUR Steengoed
5 - 8
22-09-201619:30EurosafeAtletico Berumi
4 - 1
29-09-201621:00FriesewegCaro-Line/Jahaff
4 - 10
29-09-201619:30ZamboniCRV
3 - 2
06-10-201621:00K.P. UnitedDe Torpedo's
4 - 2
06-10-201620:15Atletico BerumiStoomfiets
5 - 3
06-10-201619:30EurosafePUUR Steengoed
16 - 2
13-10-201621:00PUUR SteengoedCRV
3 - 0
13-10-201620:15Olde VesteEurosafe
9 - 4
13-10-201619:30K.P. UnitedDVEM
2 - 2
20-10-201621:00De Torpedo'sAtletico Berumi
3 - 2
20-10-201620:15StoomfietsDVEM
1 - 1
20-10-201619:30ZamboniCaro-Line/Jahaff
5 - 1
27-10-201621:00Olde VesteCRV
15 - 5
27-10-201620:15Caro-Line/JahaffK.P. United
4 - 3
27-10-201619:30ZamboniPUUR Steengoed
1 - 5
03-11-201621:00FriesewegAtletico Berumi
3 - 8
03-11-201620:15StoomfietsEurosafe
6 - 3
03-11-201619:30De Torpedo'sDVEM
5 - 3
10-11-201621:00PUUR SteengoedCaro-Line/Jahaff
7 - 6
10-11-201620:15FriesewegOlde Veste
4 - 9
10-11-201619:30CRVK.P. United
1 - 7
17-11-201621:00Atletico BerumiDVEM
4 - 3
17-11-201620:15De Torpedo'sEurosafe
2 - 14
17-11-201619:30ZamboniStoomfiets
2 - 4
24-11-201621:00K.P. UnitedZamboni
2 - 2
24-11-201620:15Olde VestePUUR Steengoed
7 - 4
24-11-201619:30FriesewegCRV
4 - 4
01-12-201621:00De Torpedo'sOlde Veste
4 - 8
01-12-201620:15FriesewegStoomfiets
2 - 6
01-12-201619:30Caro-Line/JahaffAtletico Berumi
7 - 4
08-12-201621:00PUUR SteengoedStoomfiets
3 - 3
08-12-201620:15Atletico BerumiZamboni
2 - 3
08-12-201619:30DVEMEurosafe
3 - 4
15-12-201621:00CRVDe Torpedo's
2 - 4
15-12-201620:15Olde VesteK.P. United
7 - 3
15-12-201619:30EurosafeCaro-Line/Jahaff
6 - 2
22-12-201621:00Caro-Line/JahaffDVEM
3 - 5
12-01-201720:15ZamboniFrieseweg
2 - 5
12-01-201719:30StoomfietsCRV
3 - 5
19-01-201720:45De Torpedo'sCaro-Line/Jahaff
6 - 4
19-01-201720:00DVEMCRV
6 - 5
19-01-201719:15Atletico BerumiPUUR Steengoed
5 - 2
26-01-201720:45Olde VesteStoomfiets
1 - 3
26-01-201720:00EurosafeK.P. United
5 - 5
26-01-201719:15FriesewegPUUR Steengoed
4 - 3
02-02-201720:45DVEMZamboni
3 - 1
02-02-201720:00PUUR SteengoedDe Torpedo's
5 - 0
02-02-201719:15CRVAtletico Berumi
5 - 6
09-02-201720:45Caro-Line/JahaffOlde Veste
6 - 8
09-02-201720:00K.P. UnitedStoomfiets
1 - 3
09-02-201719:15De Torpedo'sFrieseweg
4 - 4
16-02-201721:00Atletico BerumiK.P. United
8 - 1
16-02-201720:15DVEMPUUR Steengoed
1 - 1
16-02-201719:30CRVEurosafe
5 - 7
23-02-201721:40Olde VesteAtletico Berumi
3 - 7
23-02-201721:00De Torpedo'sZamboni
4 - 1
23-02-201720:15EurosafeFrieseweg
0 - 3
AFG
02-03-201721:40StoomfietsCaro-Line/Jahaff
5 - 5
02-03-201721:00K.P. UnitedFrieseweg
8 - 8
02-03-201720:15Olde VesteDVEM
4 - 2
02-03-201719:30ZamboniEurosafe
3 - 7

Klik hier om het volledige programma te bekijken.